APIE

Siūlome platų Android multimedijų asortimentą AUDI, BMW, MB, OPEL, FORD, VW, TOYOTA, SEAT, SKODA, VOLVO, CITROEN, FIAT, HONDA, KIA, LEXUS, MAZDA, PEUGEOT, SAAB, SUBARU autmobiliams. Konsultuojame dėl naudojimo ir nuo 20€ atliekame montavimo paslaugas Panevėžyje, Šiauliuose, Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose.

Turime 7 skirtingo modelio universalias 2 DIN multimedijas. kurioms pritaikius skirtingus rėmukus galima sumonuoti virš 100 automobilių su 2DIN išmatavimais skydelyje ir nuolat daugėjančio multimedijų pasirinkimo pagal originalius išmatavimus tinkančių į konkrečių markių automobilius.

Komplektuose paruošti visi reikalingi laidai, todėl lengva pajungti. HD kokybės ekranai ir patikimi procesoriai užtikrina kokybę. Visos multimedijos naujos su liečiamais ekranais, Android OS ir 12 mėn. garantija.

KONTAKTAI

Panevėžys, Klaipėdos gatvė 50 LT-35194

Įmonės kodas: 1162083

8 653 666 55

24/7

PREKIŲ PRISTATYMAS

LIETUVOS PAŠTAS

 • Kaina: Pristatymas kainuoja 4.90€. Užsisakant prekių už daugiau nei 250€ pristatymas NEMOKAMAS visoje Lietuvoje.

 • Trukmė: Standartinis prekių pristatymo terminas nuo užsakymo apmokėjimo dienos 2-4 darbo dienos (Jei prekė yra sandelyje).

 • Vieta: Siunta pristatoma į artimiausią pašto skyrių priklausančiam nurodytu adresu. Kai siunta paruošta atsiėmimui, gavėjui pristatomas pranešimas į pašto dėžutę, arba pranešama sms žinute (jei nurodytas tel.nr.). Siuntą iš pašto skyriaus galima atsiimti tik su asmens tapatybę liudijančiu dokumentu.

AUTOBUSŲ SIUNTOS

 • Kaina: Pristatymas kainuoja 5.90€. Užsisakant prekių už daugiau nei 250€ pristatymas NEMOKAMAS visoje Lietuvoje.

 • Trukmė: Standartinis prekių pristatymo terminas nuo užsakymo apmokėjimo dienos 1-2 darbo dienos (Jei prekė yra sandelyje).Vieta:

 • Vieta: Siunta pristatoma į autubusų stoties siuntų skyriu. Kai siunta paruošta atsiėmimui, gavėjui pranešama sms žinute (jei nurodyas tel.nr.). Siuntą iš autobusių siuntų galima atsiimti tik su asmens tapatybę liudijančiu dokumentu.

OMNIVA KURJERIS

 • Kaina: Pristatymas kainuoja 5.90€. Užsisakant prekių už daugiau nei 250€ pristatymas NEMOKAMAS visoje Lietuvoje.

 • Trukmė: Standartinis prekių pristatymo terminas nuo užsakymo apmokėjimo dienos 2-3 darbo dienos (Jei prekė yra sandelyje).

 • Vieta: Siunta pristatoma tiesiai Jūsų nurodytu adresu. Kai siunta paruošta atsiėmimui, gavėjui pranešama skambučiu ir susitariamas laikas.

OMNIVA IR DPD PAŠTOMATAI

 • Kaina: Pristatymas kainuoja 4.90€. Užsisakant prekių už daugiau nei 250€ pristatymas NEMOKAMAS visoje Lietuvoje.

 • Trukmė: Standartinis prekių pristatymo terminas nuo užsakymo apmokėjimo dienos 2-3 darbo dienos (Jei prekė yra sandelyje).

 • Vieta: Siunta pristatoma į Jūsų pasirinktą paštomatą. Kai siunta paruošta atsiėmimui, gavėjui pranešama sms žinute.

APMOKĖJIMO BŪDAI

BANKINIU PAVEDIMU

Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jums bus pateikta išankstinė sąskaita-faktūra pagal kurią galėsite atlikti apmokėjimą.

Mokėjimo paskirtis: Autoandroidas

Sąskaita: LT107300010101285433

Gavėjas: Deividas Butnorius

Bankas: "Swedbank"

ELEKTRONINE BANKININKYSTE

Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs iš karto pateksite į savo elektroninės bankininkystės puslapį, kuriame reikės tik patvirtinti jau paruoštą pavedimo formą. Apmokėjimą matysite iš karto.

GRYNAISIAIS PRISTATYMO METU

Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs galėsite atsiskaityti grynaisiais pinigais arba banko kortele kai bus pristatyta siunta.

PAYPAL.COM SISTEMA

Pasirinkus šį mokėjimo būdą, ​ Jūs iš karto pateksite į savo Paypal.com puslapį, kuriame reikės tik patvirtinti jau paruoštą pavedimo formą. Apmokėjimą matysite iš karto.