PREKIŲ KEITIMAS

PER 14 DIENŲ NUO PREKĖS PRISTATYMO DIENOS JŪS GALITE GRĄŽINTI ARBA PAKEISTI PREKĘ Į KITĄ DĖL:

1. Netinkamos kokybės – prekė, neatitinkanti elektroninėje parduotuvėje pateiktame prekės aprašyme nurodytų ypatybių ir turinti fizinių trūkumų, dėl kurių neįmanoma prekės naudoti pagal paskirtį.

2. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.”

3. Pakeisti arba grąžinti įsigytą prekę galite per 14 kalendorinių dienų Lietuvoje arba per 30 kalendorinių dienų Europos Sąjungoje ir kitose šalyse nuo prekių pristatymo dienos.

Pirkėjui keičiant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

4. Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pateikta tvarkingoje pradinėje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, t.t.) ir toje pačioje komplektacijoje, kokioje pirkėjas ją įsigijo.

5. Keičiant arba grąžinant prekę būtina pateikti įsigyjimą patvirtinančius dokumentus.

6. Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pristatyta adresu: Klaipėdos g. 50, Panevėžys LT-35194 darbo valandomis, arba kurjeriu, paštu, taip pat Omniva, DPD, LP Express paštomatais Panevėžys, Klaipėdos g. 82 Rimi.

7. Pardavėjas turi teisę nepriimti keičiamos arba grąžinamos prekės, jei ji pateikiama panaudota, be etikečių ar sugadinta, pasibaigęs jos keitimo/grąžinimo terminas.

8. Keičiamų ar grąžinamų prekių siuntimo išlaidas apmoka Pirkėjas. Grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma.

SVARBU:

Apie grąžinamą prekę privaloma pranešti elektroniniu paštu: autoandrojdas@gmail.com arba pasiskambinus 8 653 666 55. Jeigu už prekę mokėjote nuolaidos kuponu, tai grąžinamas kuponas, bei papildomai sumokėta suma. Dovanų kuponai į grynuosius pinigus nėra keičiami.

Pinigai už grąžintas prekes, atitinkančias grąžinimo sąlygas, pervedami į pradinio mokėtojo sąskaitą per 7 (septynias) darbo dienas nuo grąžinamų prekių priėmimo dienos.

PREKIŲ GRĄŽINIMĄ AR KEITIMĄ REGLAMENTUOJA:

LR Vyriausybės 2014 m. liepos mėn. 22 d. nutarimu Nr. 738 (Žin., 2014, Nr. 2014-10565) patvirtintos mažmeninės prekybos taisyklės. LR civilinis kodeksas (Žin., 2000, Nr. 74-2262; 2011, Nr. 129-6108).

PRIVATUMO POLITIKA

MES GALIME RINKTI, SAUGOTI IR NAUDOTI INFORMACIJĄ APIE:

1. Informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);

2. Informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius;

3. Bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

SLAPUKAI:

Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html . Pas mus besireklamuojantieji arba mokėjimo paslaugų teikėjai irgi gali siųsti Jums slapukus. Savo interneto svetainėje mes skelbiame Google Adsense interesais paremtas reklamas. Jas taip, kad atspindėtų Jūsų interesus, parenka Google. Kad nustatytų Jūsų interesus, Google seks Jūsų elgesį internete naudodama slapukus. Jūs galite peržiūrėti, ištrinti ir pridėti interesų kategorijas, susietas su Jūsų naršykle, naudodami Google bendrovės Ads Preference Manager, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/. Jūs galite atsisakyti Adsense partnerių tinklo slapuko adresu http://www.google.com/privacy_ads.html . Tačiau šiame atsisakymo mechanizme naudojamas slapukas, ir jeigu Jūs ištrinsite slapukus iš savo kompiuterio, tai Jūsų atsisakymas nebus išsaugotas. Kad užsitikrintumėte, jog atsisakymas būtų išsaugotas konkrečiai naršyklei, turėtumėte naudoti Google naršyklės įskiepį, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/plugin . Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, Internet Explorer naršyklėje galite atsisakyti visų slapukų spausdami „Tools“ > „Internet Options“ > „Privacy“ ir pasirinkdami „Block all cookies“ (tai daroma paslenkant perjungiklį). Tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.

JŪSŲ ASMENINIŲ DUOMENŲ NAUDOJIMAS:

Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

1. Interneto svetainei ir el. parduotuvės užsakymams administruoti;

2. Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;

3. Turint Jūsų sutikimą siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (Jūs galite bet kada informuoti mus, jeigu nebenorite, kad naujienlaiškis būtų Jums siunčiamas);

4. Trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti.

Be aiškaus jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

POLITIKOS PAKEITIMAI:

Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.

TREČIŲJŲ ŠALIŲ INTERNETO SVETAINĖS:

Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

PIRKIMO TAISYKLĖS

BENDROSIOS NUOSTATOS:

1. Šios pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau „Taisyklės“) tai Pirkėjo ir Pardavėjo teisės bei pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos šioje elektroninėje parduotuvėje su prekių pirkimu – pardavimu susijusios nuostatos. Šios taisyklės parengtos vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais. Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus.

2. Pirkėjas, pateikdamas užsakymą patvirtina, kad sutinka su šiomis Taisyklėmis.

3. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas elektroninėje parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį apmoka užsakymą pasirinktu būdu.

ASMENS DUOMENŲ SAUGA:

1. Bet kokiai informacijai, kuri yra susijusi su asmens duomenimis ir kuri yra užregistruojama šioje elektroninėje parduotuvėje, taikoma Pardavėjo asmens duomenų apsaugos politika, atitinkanti LR asmens duomenų apsaugos įstatymus.

2. Užsisakant prekes šioje el. parduotuvėje pirkėjas privalo pateikti pirkimo metu prašomus duomenis.

3. Pirkėjas yra atsakingas už teisingų duomenų pirkimo metu pateikimą.

4. Pateikdamas užsakymą Pirkėjas sutinka, kad jo pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi užsakymo vykdymo tikslais. Pirkėjas taip pat sutinka, kad Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.

5. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus kai to reikalauja kompetentinga Valstybės institucija LR įstatymų numatytais atvejais arba atskiru rašytiniu Pirkėjo sutikimu.

PIRKĖJO TEISĖS IR PAREIGOS:

1. Sumokėti už prekes ir priimti jas šių taisyklių nustatyta tvarka.

2. Užsakymo formoje pateikti teisingus duomenis.

3. Pasikeitus Pirkėjo duomenims, pateiktiems užsakymo metu, Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją.

4. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties, laikantis Prekių Grąžinimo taisyklėse išdėstytų nuostatų.

5. Pirkėjas, pateikdamas užsakymą šioje elektroninėje parduotuvėje sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo Taisyklėmis ir įsipareigoja jų ir nustatytų LR teisės aktų.

PARDAVĖJO TEISĖS IR PAREIGOS:

1. Sudaryti sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis šia el. parduotuve.

2. Jei Pirkėjas bando pakenkti elektroninės parduotuvės darbo stabilumui ir saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti, sustabdyti ar panaikinti Pirkėjo galimybę naudotis elektronine parduotuve.

3. Pardavėjas įsipareigoja neperleisi Pirkėjo asmeninės informacijos tretiesiems asmenims.

4. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes Pirkėjo nurodytu adresu.

5. Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, gali laikinai arba iš viso nutraukti elektroninės parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.

6. Pardavėjas turi teisę vienašališkai pakeisti šias taisykles, pakeistas taisykles paskelbdamas elektroninės parduotuvės tinklalapyje.

PREKIŲ UŽSAKYMAS:

1. Užsakymai priimami tik naudojantis šia elektronine parduotuve.

2. Visos prekių kainos elektroninėje parduotuvėje nurodytos eurais įskaitant visus LR galiojančius mokesčius;

3. Pirkėjas įsipareigoja apmokėti užsakymą per išankstinėje sąskaitoje nurodytą terminą.

4. Pirkėjui neįvykdžius mokėjimo per nurodytą terminą, užsakymas anuliuojamas.

PREKIŲ PRISTATYMAS:

1. Prekės pristatomos užsakymo metu pasirinktu pristatymo būdu;

2. Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

3. Prekės Pirkėjui išsiunčiamos po apmokėjimo gavimo.

4. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų nesilaikymą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatytos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

5. Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta gaunama pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje gautos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.

6. Pirkėjas privalo el. paštu pateikti Pardavėjui pažeisto siuntinio ir(arba) prekės (-ių) nuotraukas.

KOKYBĖ IR GARANTIJOS:

1. Visoms šioje el. parduotuvėje parduodamoms prekėms taikoma LR teisės aktais nustatyta garantija.

2. Visi šioje elektroninėje parduotuvėje parduodamų prekių duomenys nurodomi prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.

3. Tuo atveju, kai Pardavėjas tam tikroms prekių rūšims daiktų kokybės garantijos nesuteikia, galioja garantija, numatyta atitinkamų teisės aktų.

4. Parduotuvėje pavaizduoti prekių kiekiai nuotraukose ne visada susiję su prekės kaina – prekių gali būti pavaizduota daugiau nei vieno vieneto kaina. Matavimo vienetai nurodyti prekės aprašyme. Prekių spalva, priklausomai nuo Pirkėjo naudojamo monitoriaus, gali nežymiai skirtis.

5. Pardavėjas atskiroms prekių rūšims gali suteikti atitinkamą kokybės garantiją, kurios konkretus terminas ir kitos sąlygos yra nurodomos prekės aprašyme.

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS:

1. Šios prekių pirkimo – pardavimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.

2. Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.